Striker Soccer America 1.2.2 (Android)

Striker Soccer America

Striker Soccer America
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Striker Soccer America, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir futbol oyunu.

Striker Soccer America, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir futbol oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun, hem grafik hem de oyun yapısı olarak Android için en iyi futbol oyunları arasında gösterilebilir.

Oyunun adından da anlaşılabildiği gibi takımlar Amerika kıtasından seçilmiş. Bu takımlar arasında Brezilya, Şili, Kanada, Honduras, Panama, Peru, Venezuela, Meksika, Kosta Rika ve Jameika gibi isimler yer alıyor. Dilediğimiz seçip maçlara çıkabiliyoruz.

Striker Soccer America'da dört farklı oyun modu görev yapıyor. Bunlardan birisi de çevrimiçi müsabakalara katılabileceğimiz Online Events modu. Bu modda alacağımız puanlara göre çeşitli ödüller kazanma şansına sahip oluyoruz.

Futbolcularımızı kontrol edebilmek için ekranda bulunan dijital kontrollerden faydalanıyoruz. Oyunu oynarken bu kontrollere bağlı herhangi bir problemle karşılaşmadık. Bu yüzden iyi çalıştıklarını söylemek hata olmaz.

Striker Soccer America türünün iyi örneklerinden bir tanesi. Futbol oyunlarına ilgi duyuyorsanız iyi bir seçim olacaktır.