Stunt it!

Stunt it!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt it!, ücretsiz olarak sunulan, epey zorlu bir beceri ve aksiyon oyunu karışımı.

Stunt it!, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri beceri ve aksiyon odaklı bir oyun oynamak isteyenlerin dikkatini çekebilecek türden bir yapım.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen zengin bir oyun deneyimi yaşatan Stunt it!'teki görevimiz, kontrolümüze aldığımız karakteri akılcı ve hızlı bir şekilde yönlendirip, yukarıya tırmanmak.

Diğer birçok beceri oyununda olduğu gibi bu oyunda da kontroller ekrana yapacağımız tek tıka dayanıyor. Yani karakteri kontrol edebilmek için ekrana hızlı dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Oyunun çok olduğunu belirtmeden geçmeyelim. İlk başlarda kolay gibi gelse bile git gide daha da zor bir hale geliyor. Bu zorluk artışı 100 bölüme yayılmış durumda.

Oyunda kullanılan grafikler oyunseverlerin ikiye bölünmesine sebep olabilir. Kimisi bu tarzı çok severken kimisi de nefret ediyor. Bu yüzden grafikler hakkında kesin bir şey söylemek doğru olmaz fakat öznel bir değerlendirme yapacak olursak bizim epey hoşumuza gitti. Oyuna retro bir hava katıyorlar.

Oyunda sergilediğimiz performansa göre başarımlar elde ediyoruz. Bu yüzden her zaman hızlı, dikkatli ve tetikte olmakta fayda var.

YORUMLAR