Stuntman Stuart 1.0 (Android)

Stuntman Stuart

1.0
Stuntman Stuart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stuntman Stuart mobil cihazlarınızda ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Stuntman Stuart basit bir şekilde oynanabilen, bir o kadar da eğlenceli olmayı başarabilen bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stuntman Stuart'da filmlerde dublörlük yapan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. "Tokyo'da Düşüş" adıyla çekilen film için bir dublör aranmaktadır. Bu ilan işsiz biri olan kahramanımızın dikkatini çeker ve işe başvurur. Kahramanımızın film setine kabul edildikten sonra yapması gereken şey ise en uzun düşüş sahnesini çekmektir. Biz de ona bu işi gerçekleştirmesinde yardımcı oluyoruz.

Stuntman Stuart'da ne kadar uzun süre düşersek o kadar yüksek para kazanmaktayız. Biz aşağıya doğru süzülürken karşımıza bayraklar, işaret tabelaları ve balkonlar gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Kahramanımızı sağa ve sola doğru yönlendirerek engellerden kaçıyoruz. Oyunun oldukça basit bir şekilde oynanabildiği söylenebilir.

Stuntman Stuart 8 bit retro grafiklerle süslenmiş bir oyun. Oyunda herhangi bir reklam ve uygulama içi satın alma işlemi de bulunmuyor. Arkadaşlarınızla oyunu oynayarak tatlı rekabetler yaşayabilir ve puanlarınızı yarıştırabilirsiniz.

YORUMLAR