STYLIGHT 1.3.3.2 (Android)

STYLIGHT

STYLIGHT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100'den çok mağazaya Türkçe dil desteğiyle ulaşabileceğiniz bir moda ve alışveriş uygulaması.

STYLIGHT isimli moda ve alışveriş uygulaması Android cihazınıza ilginç bir özellik getiriyor. Normalde tek bir mağazanın resmi uygulaması ile karşılaşma durumları gerçekleşirken bu uygulama ile 100'den fazla online mağazaya erişim elde ediyorsunuz. Böylece Türkiye için sipariş alabileceğiniz yerlerin sayısı ve olasılığı artıyor. Farklı sitelerin trend ürünlerini aynı sayfada buluşturan uygulama marka ayırmaksızın ideal bir tarz oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Gelişmiş bir arama motoru da bulunan uygulama ile kategori bazlı sonuçlarınız yine size sunulan tüm mağazalardan geliyor. Alışveriş siteleri için önem taşıyan bir başka güzellik de Türkçe dil desteğinin bulunması. Almanya kökenli bir uygulama olan STYLIGHT bu konuda dersini iyi çalışmış diyebiliriz. 20'den fazla dil seçeneği sunan uygulama tercihlerinizi kaydedip hediye sepetine atmanızı sağlıyor.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız Türkçe arayüz eşliğinde yerli ve yurt dışı mağazaları aynı anda sunan bir alıveriş uygulaması hoşunuza gidecektir. Tamamen ücretsiz bir uygulama olan STYLIGHT denemeye değecek özelliklere sahip ve kendi alanında hazırlanan tüm uygulamalara kafa tutacak kadar iyi.

YORUMLAR