Subway Scooters 2.1 (Android)

Subway Scooters

2.1
Subway Scooters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Subway Scooters'ta engellere çarpmadan ilerlemeye çalışıyoruz.

Subway Scooters, Android işletim sistemi taşıyan tabletler ve akıllı telefonlar zerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor.

Subway Surfers benzeri bir oyun olan Subway Scooters'ta caddelerde ilerleyip engellere çarpmadan en yüksek puanları almaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürükleyip kontrolümüzdeki scooterlı karakteri engel olmayan şeride çekmemiz gerekiyor. Diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da karakterimiz üç şeritli bir yolda ilerliyor.

Oyundaki tek amacımız elbette ki engellerden kaçarak en uzağa gitmek değil aynı zamanda rastgele serpiştirilmiş olan altınları da toplamak. Kazandığımız puanları yeni karakterler almak için kullanabilme şansımız var.

Bu tarz oyunların genelinde gördüğümüz bonuslar ve güçlendiciriler aynen bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Bu öğeleri alarak bölüm sonunda kazanacağımız puanı artırabiliyoruz.

Genel olarak Subway Surfers'ın birkaç kademe aşağısında kalan Subway Scooters yine de farklı ve yeni bir oyun denemek isteyenlerin hoşuna gidecektir.

YORUMLAR