Summon Rush 1.0 (Android)

Summon Rush

1.0
Summon Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Summon Rush, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Summon Rush, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yaratıkların yer aldığı oyunda düşmanlarınızla mücadele ediyorsunuz.

Karanlığa karşı mücadele ettiğiniz oyunda düşmanlarınızla savaşıyor ve deneyim puanları kazanmaya çalışıyorsunuz. Aksiyon ve macera dolu bir oyun olarak dikkat çeken Summon Rush, kart oyunu tarzında kurgusu ve rol yapma oyunu tarzına işleyişiyle çok seveceğiniz bir oyundur. Oyunda loncalar kurarak ittifak oluşturuyor ve düşmanlarınızla mücadele ediyorsunuz. Beceri ve yeteneklere sahip olduğunuz oyunda yaratıkları da ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz oyunda çok eğleniyorsunuz. Ruhsal yaratıkların yer aldığı oyunda savaş, aksiyon ve macera durmuyor.

Savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da çok seveceğinizi söyleyebiliriz. Akıllı hamleler yapmanızı gerektiren oyunda birbirinden zevkli savaş sahnelerine katılabiliyor ve aynı zamanda kendinizi de geliştirebiliyorsunuz. Oyunda farklı kart koleksiyonları yapabiliyor ve yeteneklerinizi de katlayabiliyorsunuz. Stratejik hamleler yaparak oyunda daha başarılı olabiliyorsunuz.

Summon Rush oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR