Sumotori Dreams (Android)

Sumotori Dreams

Sumotori Dreams
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sumotori Dreams, bilgisayar versiyonu ile oldukça popüler olan oyunun yeni çıkan Android versiyonuda oldukça eğlenceli.

Sumotori Dreams, bilgisayar versiyonu ile pek çok oyuncunun eğlendiği bir sumo güreşi oyunu fakat bu oyunda sumocular yerine robotlar ile güreşiyorsunuz. 3 boyutlu fizik tabanına sahip olan oyunda amacınız rakibinizi yenmek. Yenebilmek için ise yapmanız gereken 2 şey var. Birincisi ya rakibinizin sırtını yere getireceksiniz yada rakibinizi daire ile çizili güreş alanının dışına çıkaracaksınız.

Basit gibi görünmesine rağmen oldukça eğlenceli bir oyun olan Sumotori Dreams'in oyun içi kontrolleri de oldukça hassas ve rahat. Ekranın sağındaki tuşlar sayesinde robotunuzu yöneterek rakibiniz ile güreşebiliyorsunuz.

Sumotori Dreams'in tek negatif yönü ise ücretli olması. Çok fazla gelişmiş bir oyun olmamasına rağmen popülerliğini kullanarak ücret karşılığında satılan oyunu Android cihazlarınız üzerinde oynamak için önce satın almanız gerekiyor. Eğer spor ve güreş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız yada son zamanlarda bu tür bir bakıyorsanız Sumotori Dreams'i denemenizi tavsiye ederim. Yine de para vermek istemiyorsanız farklı alternatif güreş oyunları da bulunuyor.

YORUMLAR