Super Car Wash 2.0.5 (Android)

Super Car Wash

Super Car Wash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Car Wash, kendinizi arabanız varmış ve onu yıkıyormuş gibi hissetmenizi sağlayan eğlenceli ve emek gerektiren bir Android araba yıkama oyunu.

Super Car Wash, adından da anlayacağınız üzere arabaları yıkayarak pırıl pırıl etmeniz gereken bir Andorid araba yıkama oyunu. Eğer beceri ve emek gerektiren oyunlar ile vakit geçirmeyi seviyorsanız, bu oyun size göre olabilir.

Oyun kendi kategorisine göre detaylı olmasına rağmen, temel olarak basit bir yapıya ve oynanışa sahip. Oyunda gördüğüm en büyük eksikliklerden bir tanesi sadece pembe renkli tek bir araba olması ve sürekli bu arabanın yıkanıyor olması. Fakat bazı detaylar sayesinde araba üzerinde ufak değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Oyundaki amaç, pembe renkli ve sevimli arabayı kendi arabanız olarak kabullenmek ve temizliği de buna göre yapmak. Eğer kendi arabanız olsaydı bu pembe renkli arabayı nasıl yıkardınız. Marifetlerinizi konuşturup dışından jantlarına kadar iyice temizleyeceğiniz araba üzerinde farklı lekeler olabiliyor. Bu lekeleri çıkartarak, daha sonrasında motor kısmının yıkamasına da geçmeniz gerekiyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi arabayı yıkadıktan sonra ufak tefek makyajlar ile daha şık bir pembe araba sahibi olabiliyorsunuz. Daha önce araba yıkama oyunları ile çok fazla denk gelmedim fakat uygulama marketi üzerinde hatrı sayılır miktarda olduklarını biliyorum. Bu nedenle bu tür bir oyun denemek istiyorsanız, Super Car Wash'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR