Super Cat

Super Cat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Cat, adından da anlayacağınız üzere Süper Kedi'yi kontrol ederek uçmanız ve yüksek puan kazanmanız gereken eğlenceli bir Android oyunu.

Super Cat, basit bir yapıya sahip olan fakat oynadıkça daha da oynamak isteyeceğiniz bir Android beceri oyunu. Geçtiğimiz yıl popüler olan Flappy Bird ile benzer bir yapıya sahip olmasına rağmen tema olarak daha farklı olan Super Cat oyununda, Süper Kedi'yi kontrol ederek dallar üzerinden ilerlemeye ve böylece yüksek puan kazanmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda kedinizin bir jetpack'i var ve bu sayede uçabiliyor. Fakat uçma mesafesi kısıtlı olduğu için jetpack'i sadece daldan dala zıplarken kullanıyorsunuz. Eğer daldan dala atlarken düşerseniz oyuna baştan başlamanız gerekiyor. Sürekli olarak daha da yükseğe uçmaya çalışacağınız oyunda gittiğiniz mesafeye göre puan kazanıyorsunuz. Bunun anlamı ne kadar yükseğe uçabilirseniz o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz.

Basit ama stres atmak için birebir olan oyun sayesinde işten sonra ya da derslerden sonra biraz vakit geçirerek hem kafanızı boşaltabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tek tuşla oynayabileceğiniz şekilde geliştirildiği için oyundaki kontrol sistmei son derece basit fakat alışana kadar bir süre kediyi uçururken sorun yaşayabilirsiniz. Oynayacağınız 5 - 10 oyundan sonra tamamen alışarak kediyi istediğiniz dala kondurmaya başlayacağınız eminim. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız mutlaka göz atın derim.

YORUMLAR