Super Goalkeeper - Soccer Game

Super Goalkeeper - Soccer Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    344

  • Üretici

    Luandun Games

Super Goalkeeper - Soccer Game eğlenceli bir kalecilik oyunudur

Super Goalkeeper - Soccer Game, kaleci olarak üzerimize gelen penaltıları kurtarmaya çalıştığımız bir futbol oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Super Goalkeeper - Soccer Game oldukça eğlenceli ve gerçekçi bir kalecilik tecrübesini bize yaşatmakta. Oyunda üzerimize arka arkaya gönderilen şutları kurtarmalı ve en yüksek puanı elde etmeliyiz. Penaltı kurtarma performansımız detaylı olarak ölçülmektedir ve bu performansımıza göre bize puan verilmektedir. Arka arkaya kurtardığımız penaltılar sonucunda kombolar yapabiliyoruz ve kazandığımız puanlar katlanıyor.

Super Goalkeeper - Soccer Game oldukça gerçekçi bir atmosfere sahiptir. Tribünden gelen sesler ve saha için sesler çok iyi yansıtılmakta. Oyunun kaliteli 3 boyutlu grafikleri de bu atmosfere katkıda bulunuyor. Kalecimizin sadece eldivenlerini görebiliyoruz ve bu da bize sanki kendimiz kaleciymişiz gibi bir tecrübe yaşatıyor. Üzerimize gelen her top farklı bir heyecan yaratmakta.

Super Goalkeeper - Soccer Game oldukça kolay kontrollere sahiptir. Tek yapmamız gereken eldivenleri bize doğru gelen topun geliş yönüne doğru yönlendirmektir. Oyunun bu tek elle bile oynanabilen yapısı sayesinde akıcı bir şekilde oyun oynanabilmekte.

YORUMLAR