Super Penguin

Super Penguin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Penguin, Android cihazlar için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir 2 boyutlu platform oyunudur.

Super Penguin'in rengarenk piksel dünyası çok hoşunuza gidecek! 2 boyutlu bir platform oyunu olan Super Penguin'de küçük pengueninize yön vererek acımasız dünyanın pençelerinde, geniş güçlendirme ve yeteneklerin de yardımıyla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Basit kontroller sayesinde oyuna alışmak çok kolay. Dokunmatik ve hareket algılayıcı sistemleri kullanan Super Penguin platform oyunları için olmazsa olmaz ince kontrol sistemini Android telefon ve tabletler için daha kolay hale getiriyor. Cihazınızı sağa veya sola yatırarak engelleri aşmaya çalışın, dokunarak güçlendirme ve yetenekleri aktifleştirin, pengueni yönetmek çok kolay.

Oyunun harika piksel grafikleriyle hem nostaljik bir tat yakalıyor, hem de fazla gözünüzü yormadan en basit şekilde oyun oynuyorsunuz. Düşman tasarımları ve özellikle öldüğünüzde ekrananın şekil alması çok başarılı. Super Penguin de piksel grafiklerin son zamanlarda ne kadar yaygınlaştığına bir örnek olarak gösterilebilir.

Oyun boyunca sadece ölmemeye çalışıp koşturmuyorsunuz, her bölümde size verilen görevler zinciri ve ödüller var. Bu sayede bölüm içerisinde sizden istenileni tamamlarsanız altın kazanıyor ve güçlendirmeleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Super Penguin'de hızlanma, daha uzak mesafe sıçrama gibi daha birçok ilginç güçlendirme ve yetenek sistemi var.

Super Penguin diğer oyunlardan farklı olarak oyun içinde yaptığınız başarımlara da altın ödülü verebiliyor. Achievement sistemi olarak bilinen bu sistemde örnek olarak, "arka arkaya 3 düşmanı ez" başarımı size fazladan 500 altın kazandırabiliyor. Tabii ki biriktirilen altınları mağaza bölümünden güçlendirmeler için kullanıyoruz.

Nostaljik atari oyunlarına benzer şekilde Super Penguin her ne kadar modern görünse de basit bir yapıyla 'yüksek skor' elementini kullanıyor. Skorunuz işe ezdiğiniz düşmanlar ve altın toplamaktan hesaplanıyor. Super Penguin basit bir atari oyununu andırır derecede başarılı ve bağımlılık yapıcı.

YORUMLAR