Super Smash Clash Brawler

Super Smash Clash Brawler
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oyun dünyası için güzel gelişme diyebileceğimiz önemli şeylerin altını çizmekte fayda var. Bu bağlamda mobil oyunlar için çıkan bir Smash Bros muadili de büyük önem taşıyor. Super Smash Clash Brawler, cesaretini toplayan bazı programcıların keyword kaygısıyla yaratılmış bir oyundan çok daha fazlasını içeriyor. Nintendo'nun büyük ilgi gören ve 2014 yılının beklenen oyunu olan Smash Bros'a büyük bir atıfta bulunan bu mobil oyun iOS için de hazırlansa da Android kullanıcıları an itibariyle hazırda bekleyen bu oyunla daha şanslılar. Adım adım Nintendo modelini uyarlamaya çalışan bu çok oyunculu dövüş oyununa 2 boyutlu bir perspektif katılmış olmasıyla cihazların kapasitesinin zorlanması engellenmiş. Bu sefer oynadığımız kahramanlar aşina olduğumuz popüler karakterler olmasa da bunun oyun zevkini düşürmediğini de belirtmekte fayda var.

Dövüş oyunları genelde tekdüze bir modeli benimseyip devam ettirme çabasında olsalar da Super Smash Clash Brawler, taklit ettiği oyunun mirasını taşımakla kalmayıp birkaç yaratıcı ekstralar da getirmiş. Bunların arasında tek kişilik bir senaryo modu, multiplayer opsiyonu ve mükafatlandırılma sistemi de var. Her karakterin sahip olduğu 8 özel hareketle birlikte dövüştüğünüz karakterin ruhunu yakalamanız da mümkün. İyi bir cihaz kullananlarda 60 FPS'nin altına düşmeyen oyun, gayet de profesyonel oyuncuların da ilgisini yakalayacak türden bir iş çıkartıyor. Şimdilik sadece ortak ağ bağlantısından beslenebilen multiplayer opsiyonu için ileri vadede daha geniş bir yatırım planı da var.

Smash Bros hayranlarının mutlaka denemek isteyeceği bu oyun diğer dövüş oyunu sevenler için de oldukça renkli bir oyun deneyimi sunuyor. Deneme versiyonunda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunun tam paketini satın almanız gerekiyor ancak fiyat oldukça hesaplı.

YORUMLAR