Super Turtle Climb

Super Turtle Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Turtle Climb keyifli bir platform oyunudur

Super Turtle Climb kolayca oynayabileceğiniz bağımlılık yapıcı bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Turtle Climb'da sevimli kaplumbağa dostlarımızın bitmek bilmeyen maceraları konu alınıyor. Oyunda herşey kötü kalpli pembe tavşan Dr. Karnickel'in kaos makinasını kullanmasıyla başlıyor. Bu makina yer kabuğunu manipüle ederek ilginç jeolojik şekiller ortaya çıkarıyor. Bu makinayı durdurmak ise sevimli kaplumbağalarımıza düşüyor.

Super Turtle Climb'da temel amacımız sürekli ilerlerken karşımıza çıkan dağ basamaklarını birer birer tırmanmak ve oluşan boşluklara düşmeden altınları toplamak. Biz ilerlerken yeni basamaklar anlık olarak karşımızda beliriyor; bu nedenle değişen durumlara ayak uydurmamız gerekiyor. Oyunda tek yapmamız gereken şey doğru zamanlamayı yakalayarak bir sonraki basamağa zıplamak. Zıplamak için ekrana dokunmamız yeterli.

Super Turtle Climb'da altın kazandıkça yeni kaplumbağaların kilidini açabiliyoruz. Renkli grafiklere sahip olan Super Turtle Climb yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil oyun.

YORUMLAR