SUPERFOODS

SUPERFOODS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Apps Unleashed

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sağlıklı beslenme uygulamasıdır.

Superfoods, son yıllarda popüler olmaya başlayan ve sağlıklı, yememiz gereken yiyecekleri kastetmek için kullanılan bir kelime. Belki bu yiyeceklerin neler olduğunu hepimiz biliyoruz fakat bunu diyetimize uyarlamak çok daha ayrı bir bilgi gerektiriyor.

Superfoods uygulaması da işte bu amaçla geliştirilmiş, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sağlıklı beslenme uygulaması. Bu sağlıklı besinlerin neler olduğunu ve yeme alışkanlıklarımız içine nasıl sokacağımızı bize gösteren çok faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Uygulamada çiğ yiyecekler ve bunları nasıl kullanacağımız, organik yiyecekler ve diyetleri, kilo verme ve bütün bu bilgileri kendi hayatımıza nasıl uyarlayacağımız gibi bilgiler yer alıyor. Bu sayede çok daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanız amaçlanıyor.

Ayrıca bütün bunların dışında uygulama içerisinde bulabileceğiniz makalelerin de, sağlıklı beslenme konusunda ilgili olanları cezbedeceğine inanıyorum. Uygulamayı internet bağlantısı olmadan kullanabilme olanağınız da bulunuyor.

Eğer siz de bu konulara meraklıysanız, Superfoods uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR