Survive: The Lost Lands 1.04 (Android)

Survive: The Lost Lands

Survive: The Lost Lands
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survive: The Lost Lands, Android platformunda en gerçekçi oynanışı veren hayatta kalma oyunu.

Survive: The Lost Lands, Android platformunda oynayabileceğiniz en kaliteli grafiklere ve gerçekçi oynanışa sahip hayatta kalma oyunu. Gizemli bir adada sağ kalmak, yaşamımızı sürdürebilmemiz için vahşi hayvanlarla yüz yüze gelmekten baraka kurmaya her şeyi yapıyoruz.

Mobil cihazda şimdiye kadar oynadığım en iyi hayatta kalma oyunu Surive: The Lost Lands. Grafikler tek kelimeyle “muhteşem”; oynanış tarafında da gerçekten adadaymış hissine kapılıyorsunuz. Bir adada tek başına kalan birinin başına gelebilecek her şey oyunda da başımıza geliyor. Sığınacak bir yer bulmaya çalışmak, ateş yakarak ısınmaya çalışmak, av silahları yapıp (silah olarak kullanabileceğiniz her objeyi kendiniz bulup birleştiriyorsunuz) hayvanları avlamak ve yemek pişirmek, su aramak dahil her şey düşünülmüş. Daha da güzeli; belirli bir yoldan ilerlemek zorunda değiliz. Tamamen özgürüz.

Düzenli güncellemelerle yeni içeriklerin eklendiği oyunun beğendiğim bir yanı da; öğretici içermemesi. Silah yapımından baraka kurmaya, ateş yakmaktan avlanmaya her şeyi kendimiz buluyoruz. Nasıl yapıldığına dair en ufak ipucu verilmiyor. Öğretici olmamasını çoğu kullanıcı garip bulmuş ancak ben tam tersi düşüncedeyim. Her yönüyle mükemmel bir sandbox oyunu karşımızda.

YORUMLAR