SWAT and Zombies Season 2 1.0.0 (Android)

SWAT and Zombies Season 2

SWAT and Zombies Season 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombi ordusuna karşı savaşmaya hazır olun.

Android mobil oyunlar arasında oyuncuların oldukça ilgisini çeken SWAT and Zombies Season 2, aksiyon ve macera dolu bir zombi oyunudur.

Kalabalık zombi ordusuna karşı kullanabileceğiniz onlarca silahın yer aldığı bu oyunda, aksiyon dolu anlar sizleri bekliyor. Yaklaşık 50 farklı silahı kullanma fırsatına sahipsiniz. Oyun içerisinde farklı yüzlere sahip, onlarca tuhaf zombi karakteri bulunmaktadır. Ayrıca sonsuz mücadele modu, arena modu ve daha birçok farklı mod arasından dilediğinizi seçebilir ve zombilerle savaşa başlayabilirsiniz.

Öldür ya da öl mantığı ile hareket etmenizi gerektiren bu oyunda amaç, son kalan güvenli bölgeyi korumaktır. Bomba ve silah kullanarak zombileri güvenli bölgeden uzak tutmalısınız. Üzerinize gelen bu zombi ordusundan kurtulmak için çetin bir mücadele vermeniz gerekiyor. Oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olan bu oyun ile sizlerde zombilere karşı safınızı alın.

Milyonlarca kişi tarafından keyifle oynanan SWAT and Zombies Season 2, gelişmiş grafik sistemleri ve görüntü efektleri ile güçlendirilmiştir. Savunma oyunları arasında kendine yer bulan bu oyuna, ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR