Swinging Bunny

Swinging Bunny
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swinging Bunny, çöl adasında kalan tavşanı bitmeyen havuçlarla beslemeniz gereken bir Android oyunu.

Swinging Bunny, çöl adasında yapayalnız kalmış bir tavşana yardım ettiğimiz beceri odaklı bir Android oyunu ve hem telefon hem de tablette oynanabiliyor. Baştan sona kadar ücretsiz olarak oynayabildiğimiz oyunda tek yapmamız gereken tavşanın havuçlara ulaşmasını sağlamak.

Çocuklar kadar yetişkinler zevkle oynayacağını düşündüğüm bu tavşan oyununda oyunun ana karakteri Bugsy’e çölün ortasında aç kalmaması için yardım elimizi uzatıyoruz. Kavurucu sıcaktan halsiz kalan tavşanımızın gücünü kazanması için gerekli olan havuçların sayısı oldukça fazla. Tavşanımıza ne kadar havuç yedirirsek gücünü o kadar kazandırmış oluyoruz. Başka bir deyişle oyunun bir sonu yok; sürekli olarak karşımıza çıkan havuçları toplamamız gerek.

Oyunda tavşanımız havuçları yemek için farklı bir yol izliyor. Havuçları doğrudan yemek yerine sallanma yeteneğini kullanarak kendisini daha tehlikeli bir yola sokuyor. İple sallanarak karşısına çıkan tüm havuçları midesine indiriyor. Tabii ki tavşanımızın kolaylıkla beslenmesini engelleyen objeler mevcut. Ucu sivri mi sivri yol levhaları, ağaçlardan sarkmış yılanlar, dikenleriyle canımızı oldukça acıtan kaktüsler karşılaştığımız engeller arasında.

Oyunun kontrol sistemini çok kolay bulduğumunu söylemem gerek. Tavşanı ilerletmek için tek yapmanız gereken ekrana belli aralıklarla dokunmak ve basılı tutmak. Hangi aralıklarla bu hareketi yapacağınızı da çok kısa sürede öğreniyorsunuz. Bu noktada Swinging Bunny’nin kaderi diğer sonsuz yapıda tasarlanmış Android oyunlardan farklılık göstermiyor; bir müddet sonra sıkıcı hal almaya başlıyor. Kısa süreli oynanış için ideal; uzun süreli oynanışta son derece sıkan bir yapıda olduğunu özetleyebiliriz.

YORUMLAR