Table Tennis 3D 1.6 (Android)

Table Tennis 3D

1.6
Table Tennis 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Table Tennis 3D, 10'dan fazla ülkede en iyi spor oyunları arasında olmayı başarmıştır.

Table Tennis 3D, Android telefon ve tabletinizde ücret ödemeden oynayabileceğiniz masa tenisi oyunlarından biridir. 10’dan fazla ülkede en iyi spor oyunları arasında yer almayı başarmıştır.

Harika 3 boyutlu grafikler, gerçeğe yakın fizik motoru ve akıllıca oynayan yapay zeka. Bu üç öğeyi birleştiren Tablet Tennis 3D, Arcade, League ve Tournament olmak üzere 3 farklı oyun seçeneği sunuyor. Bol bol pratik yapıp kendinizi turnuvalara hazırlayabileceğiniz Arcade; 7 ülkenin masa tenisi oyuncusuna karşı mücadele edeceğiniz, birincilikten başka şansınızın olmadığı League ve dostluk, dünya kupası ve yıldızlardan oluşan, zorlu maçlar geçireceğiniz Tournament oyunda yer alan modlar arasında.

Tablet Tennis 3D oyununun kontrolleri oldukça basit. Topa vurmak için parmağınızı kaydırmanız yeterli oluyor. 3 farklı zorluk seviyesinden kolayı seçtiğinizde servislerinizi acemice karşılayan oyundan kısa sürede sıkılmanızı sağlayan bir rakip ile karşılaşıyorsunuz. Eğer mobilde ilk defa masa tenisi oynuyorsunuz bu modda başlamanızı, profesyonel bir masa tenisi oyuncusu iseniz en zoru seçmenizi öneririm.

YORUMLAR