Table Tennis Champion 1.15 (Android)

Table Tennis Champion

Table Tennis Champion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Table Tennis Champion, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi masa tenisi oyunu.

Table Tennis Champion (Masa Tenisi Şampiyonu), Android cihazımda şimdiye kadar oynadığım en gerçekçi oynanış ve kaliteli görsellere sahip masa tenisi oyunu diyebilirim.

Oyunu farklı kılan önemli noktalardan birisi oynanış olduğundan kısaca bahsetmek istiyorum. Birçok masa tenisi oyununun aksine oyuncuları görebiliyoruz ve üçüncü şahıs kamera açısından yönettiğimizden gerçekten maç yapıyormuş gibi hissediyoruz. Farklı kamera açısının yanında atışların da gerçeğe oldukça yakın olduğunu söyleyebilirim. Mas tenisi maçlarında gördüğümüz tüm hareketleri oyunda uygulayabiliyoruz. Oyunu benzerlerinden ayıran bir başka nokta özelleştirme ve yetenek ekranında karşımıza çıkıyor. Oyuncumuzun tepeden tırnağa nasıl görüneceğine karar verebiliyoruz ve yeteneklerini geliştirebiliyoruz.

Hangi hareketi nasıl yapacağımızı gösteren kısa süreli eğitim sürecini atlattıktan sonra önümüze farklı seçenekler çıkıyor. Kariyer yapma, online düzenlenen turnuvalara katılma, arkadaşlarımızla maçlara çıkma şansına sahibiz.

YORUMLAR