Table Tennis Touch 1.1.1506.1 (Android)

Table Tennis Touch

Table Tennis Touch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Table Tennis Touch, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve gerçekçi bir masa tenisi oyunu.

Table Tennis Touch, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz son derece gerçekçi bir masa tenisi oyunu. Gelişmiş üç boyutlu grafikleri ile dikkat çeken bu oyunda rakiplerimizle çekişmeli masa tenisi maçlarına katılıyoruz ve hepsini mağlup etmeye çalışıyoruz.

Oyunun en hoşumuza giden özelliği farklı oyun modlarına sahip olması. Kariyer moduna katılırsak uzun soluklu bir mücadeleye katılma şansı elde ediyoruz. Kademeli olarak artan zorluk seviyesi eşliğinde karşılaşmalarımızı galibiyetle sonuçlandırmayı amaçlıyoruz.

Eğer kariyer yapmak için kendinizi yeterince iyi hissetmiyorsanız hızlı maçlara katılabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu iki moda ek olarak bir de 12 mini oyunun yer aldığı arcade mod sunuluyor. Bu moda katılarak farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Oyunda ne yazık ki bir multiplayer desteği yok fakat çok yakında ekleneceği belirtiliyor. Multiplayer moduyla birlikte arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyor olacağız.

Table Tennis Touch'da yer verilen kontroller herkesin rahatlıkla kullanabileceği cinsten. Parmağımızı ekranda sürükleyerek raketimizi kontrol edebiliyoruz. Kontrollerin kusursuz çalışması başarıyı ne yazık ki garantilemiyor. Zamanlamaya dikkat etmeli ve topu zamanında karşılamalıyız.

Hatırı sayılır bir ücret karşılığında satıldığı için oyunda hiçbir uygulama içi satın alma yok. Her şey açık ve istediğimiz gibi seçebiliyoruz. Elbette zamanla açılan bazı objeler var. Bunlar arasında raketler yer alıyor.

YORUMLAR