Taichi Panda 1.6 (Android)

Taichi Panda

1.6
Taichi Panda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,682

  • ÜRETİCİ

    Snail Games

Taichi Panda izometrik kamera açısıyla oynana bir aksiyon RPG oyunudur

Taichi Panda oyunculara bolca gerçek zamanlı aksiyon sunan hack and slash dinamiklerine sahip bir mobil aksiyon RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Taichi Panda'da içerisinde goblinlerin, eşkiyaların ve pandaların yer aldığı fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunda temel amacımız bozulan kozmik dengeyi tekrar eski haline döndürmek. Bu iş için 4 kahramandan birini seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Kahramanlarımızdan Panda dövüş sanatlarındaki yeteneğiyle, savaşçı kılıç kullanmadaki başarısıyla, hazine avcısı çevikliği, sessizliği ve hançer kullanmadaki kabiliyetiyle ve büyücü sihir üzerindeki ustalığıyla düşmanlarına meydan okuyor. Tercihlerinize uygun bir kahraman seçimi yaptıktan sonra oyuna başlıyorsunuz ve görevleri tammalamak için düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. Görevler bittikçe kazandığınız tecrübe puanıyla kahramanınız seviye atlayabiliyor ve yeni yetenekler kazanabiliyor.

Taichi Panda'da keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce büyülü silah ve zırh bizi beklemekte. Oyunu hem tek başınıza oynayabiliyorsunuz hem de PVP modunda online olarak diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin ve animasyonlarının bir hayli başarılı olduğu söylenebilir. Eğer RPG oyunlarını seviyorsanız Taichi Panda hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR