Take Off The Flight Simulator 1.0.7 (Android)

Take Off The Flight Simulator

Take Off The Flight Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Take Off The Flight Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Take Off The Flight Simulator kaliteli grafikleriyle öne çıkan bir mobil uçak simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu olan Take Off The Flight Simulator'da oyuncular birbirinden güzel uçakları kullanabilme imkanına sahipler. Oyunun kariyer modunda kendimize bir havayolu şirketi kuruyoruz ve uçaklarımıza pilotluk yaparak görevleri tamamlamaya ve para toplamaya çalışıyoruz. Kazandığımız parayı ise yeni uçak lar satın almak ve uçuş filomuzu geliştirebilmek için kullanabiliyoruz.

Take Off The Flight Simulator'da 14 farklı uçak modeli yer alıyor. Oyuncular bu uçakları 3 boyutlu ve detaylı bir şekilde tasarlanmış kokpitlerden kontrol edebiliyorlar. Oyun boyunca uçuşlarda farklı hava şartları, farklı görev türleri ve farklı mazaralarla karşılaşmaktayız. Kimi zaman yolcu taşırken kimi zaman kurtarma operasyonlarına katılabiliyoruz.

21 farklı havaalanına konuk olduğumuz oyunda serbest uçuş modu da yer alıyor. Açık dünya tabanlı Take Off The Flight Simulator bize güzel manzaralar eşliğinde uçuş yapabilme imkanı vermekte.

YORUMLAR