Talking Pierre the Parrot

Talking Pierre the Parrot
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9,977

  • Üretici

    Outfit7

Talking Pierre the Parrot, konuştuklarınızı tekrarlayan ve oldukça eğlenmenizi sağlayan sevimli papağan Pierre'in Android uygulamasıdır.

Talking Pierre the Parrot, Konuşan Kedi Tom'un mutfağında yaşayan konuşan papağan Pierre'in Android uygulamasıdır. Ses çıkarmayı ve söylediklerinizi tekrarlamaya çok seven Pierre ile birlikte eğlenebilirsiniz.

Sadece en son söylediklerinizi değil, daha önce söylediklerinizi de ezberleyerek zaman zaman söyleyen Pierre, ona söylediğiniz cümleleri tamamen aynı olarak tekrarlamayıp cümleleri kendine göre karıştırıp komik sonuçlar ortaya çıkarıyor. Bazende sölediğiniz cümlelerin sonuna kendi eklemelere yaparak yine sizi güldürmeyi başarıyor.

Pierre ile konuşmaya çalıştığınız her saniye ondan beklenmedik hareketler yaparak sizi şaşırtabilir. Uygulama içerisinde Pierre'in gagasıyla, göbeğiyle veya ayaklarıyla oynayarak nasıl tepki vereceğini kontrol edebilirsiniz. Pierre'i mutlu etmek için ise başını veya gövdesini gıdıklamanız yeterli.

Uygulama içerisindeki özellikleri kullanarak Pierre'in etrafa su püskürtmesini veya yere birşeyler atarak ses çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Mutfaktaki blenderı çalıştırırsanız Pierre sizin sölediklerinizi duyamaz ve bu nedenle tekrarlayamaz. Ayrıca Pierre'e domates atarak onu kızdırabilirsiniz.

Pierre ile birlikte eğlenirken aynı zamanda bu sahneleri video olarak kaydedebiliyorsunuz. Kaydedilen videoları uygulama içerisinden kolayca YouTube ve Facebook'a yükleyerek arkadaşlarınızla paylaşabilir veya e-posta ve MMS aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Android cihazlarınız ile birlikte eğlenmenizi ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan sevimli papağan Pierre'in uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR