Horse Park Tycoon

Horse Park Tycoon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,771
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shinypix

Horse Park Tycoon, Facebook arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz at parkı yönetme oyunu.

Horse Park Tycoon, mobilde ve bilgisayarda oyun oynamaya meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa indirip gönül rahatlığıyla beğenisine sunabileceğiniz bir park açma ve yönetme oyunu.

Küçük yaşta oyuncular için özel olarak hazırlanmış park yönetimi oyununda parkımızı farklı türde atlar süslüyor. Amacımız parkımıza ziyaretçi akınını sağlamak. Oyuna ilk başladığımızda atlarımızı güvenli şekilde tutabileceğimiz çitleri yapıyoruz. Çitlerden sonra atlarımızı yerleştirmeye başlıyoruz. Sonrasında da parkımıza giden yolu yapıyoruz. Yol yapımından sonra ilk gün ziyaretçiler gelmeye başlıyorlar. Tabii ki ilk günün kazancı fazla değil. Parkımızın ziyaretçi sayısını artıran iki önemli unsur var. Bunlardan biri tahmin edeceğiniz atlar. Her atın kendine has güzelliği var ve bize getirisi farklı. Atlar kadar parkımızın süslemeleri de önemli. Parkımızı ne kadar canlandırırsak o kadar ziyaretçi alıyoruz.

Oyunda ilerlemek son derece basit. At parkımız temelleri atılmış olarak geliyor. Biz sadece atları yerleştiriyor ve parkımızı nasıl genişletebileceğimize bakıyoruz. Bu noktada da öğretici yardımımıza koşuyor ve basit Türkçe metinlerle neyi nasıl yapacağımızı söylüyor.

Oyun internet tabanlı olduğundan sosyal ağ desteğinin olmaması düşünülemezdi. Facebook hesabımızı bağladığımız vakit Facebook arkadaşlarımız oyuna dahil olmuş oluyor. Onları parkımıza davet edebiliyoruz. Aynı şekilde biz de arkadaşlarımızın parkına ziyarette bulunabiliyoruz.