Tap 360

Tap 360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap 360, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir skor kasma oyunudur.

Tap 360, keyifli vakit geçirebileceğiniz bir beceri oyunu ya da skor kasma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynanabilen oyunda, içinde hiç durmadan döndüğümüz kürede doğru hamleler yaparak skor üretmeye çalışıyoruz. Her yaştan insanın boş vakitlerini değerlendirebilmek için artık yeni bir oyunu var desek yanılmış olmayız. Şimdi biraz yakından bakalım. 

Oyun sürekli dönen bir kürede geçiyor. Amacımız ise kürenin içinde doğru renklere temas ederek en yüksek puana ulaşmak. Dışarıdan bakınca kolay gözüküyor ama iş sandığınız kadar kolay değil. Kürenin bir dönüş hızı var ve bu sürekli artıyor. Her rengin bir anlam ifade ettiği bir oyundan bahsediyorum. Yanlış yaptığınız her hamle sonrası bu dönüş hızı giderek artarak bizi zor duruma sokuyor. 

Renkleri tanıyalım:

Tap 360 oyununda temel olarak 5 renk bulunuyor. Bu renklerden en fazla olanı beyaz, yani arkaplan. Arkaplana yanlışlıkla her dokunduğumuzda dönüş hızımız artıyor, dikkatli olmalıyız. Sarı renk, dönüş yönümüzü değiştiriyor. Konsantre bir şekilde oyundaysanız yeni duruma adapte olabilmek için derin bir nefes alın. Kırmızı renk en kötüsü. Hızdan kaynaklı ya da yanlışlıkla temas ederseniz oyunumuz burada sona eriyor. Mor renk biraz bonus gibi diyelim. Dönüş hızımızı yavaşlatıyor ve oyunun kontrolünü ele almamıza yardımcı oluyor. Son olarak yeşil renk ise bize puan kazandırıyor. 

3 farklı oyun modundan da bahsetmeden geçmeyelim. Normal modda ekran sağa ve sola dönüyor. Az önce bahsettiğim renklerle oyunun ana amacını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Hardcore mode biraz zor. Çünkü ekranda dönüş yönü aniden değişebiliyor ve neye uğradığınızı şaşırıyorsunuz. Bomba modu ise en çetrefilli olanı. Ekranda siyah renkler gördüğünüz taktirde 4 saniye içinde temas ederek patlatmalısınız. Aksi durumda oyun bitiyor. 

Oyun listesinde çeşitlilik arayanlar için Tap 360 tavsiye edebileceğim oyunlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

YORUMLAR