Tap Knight and the Dark Castle

Tap Knight and the Dark Castle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap Knight and the Dark Castle, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz aksiyon rpg oyunu.

Tap Knight and the Dark Castle, iki boyutlu retro – piksel görsellere sahip aksiyon rpg oyunları arasında ve nostalji yaşamak isteyenlerin keyif alarak oynayabilecekleri bir yapım olduğunu düşünüyorum.

Android platformunda karşımıza çıkan oyun ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş. Tabletin yanı sıra telefonda da rahatlıkla oynanabilen bir oyun. Oyunda ne yaptığımız, hangi karakteri kontrol ettiğimiz adından da tahmin edeceğiniz üzere kötü güçlerin yaşam sürdüğü kalede canavarlar tarafından kaçırılan prensesi kurtarmaya çalışıyoruz. Şövalye olarak arkamıza koruyucu meleğimizi de alıp karşımıza çıkanı temizliyoruz.

Sadece yan açıdan oynamamıza izin veren oyunda yaratıklar dahil kalede karşımıza çıkan tüm güçleri ortadan kaldırmak için özel bir çaba sarf etmemiz gerekiyor. Karakterimizi ilerletmek için seri şekilde ekrana dokunmak zorundayız. Duraksadığımız an meleğimiz bile yardımımıza koşamıyor. Orta alt bardan ne kadar hareketli olduğumuzu görebiliyoruz. Bar demişken sağlığımızı da sol üstten takip ediyoruz. Ara ara ihtiyacımız olan anahtarlar da sağ üste konumlandırılmış. Sağ altta da oyun karakterlerini görüyoruz.

YORUMLAR