Tap to Match

Tap to Match
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap to Match, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabetler üzerinde oynanabilen, yerli yapım bir beceri oyunudur.

Tap to Match, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir beceri oyunudur.

Türk oyun geliştiricisi DolorAbdominis tarafından geliştirilen beceri oyunu Tap to Match, kendine has kolay; ancak bir o kadar da zor yapısıyla dikkatleri çekiyor. Oyun oldukça sade grafiklerle, daha önce görmediğiniz bir oynanışı bir araya getirmiş ve ortaya gerçekten denemek isteyeceğiniz bir yapım çıkarmış. Tap to Match'de yaptığınız şeyler çok tefarruatlı değil; ama sizi her seferinde tekrar oynamaya itiyor.

Oyuna girmenizle birlikte karşınıza çeşitli daireler çıkıyor. Sayısı her bölümde değişen bu dairelerden kimisi sarı kimisi ise gri. Amacımız ise bütün bu gri daireleri sarı yapmak ve bunu olabildiğince hızlı yapabilmek. Her iki elinizi de kullanarak, daha kolay oynayabileceğiniz oyunun başları hayli kolay olsa da seviyeler geçildikçe her şey daha da hızlı hale geliyor ve bir şeyleri daha hızlı yapmazsanız hemen kaybediyorsunuz. Basit bir fikrin harika bir uygulanışı olan Tap to Match, kesinlikle denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR