Tap Skaters Cihaza göre değişir (Android)
Tap Skaters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika deneyim sunan bir beceri oyunu

Tap Skaters, Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir arcade oyunu olarak dikkat çekiyor.

Eğlenceli seviyeleri ve zorlu bölümleriyle ön plana çıkan Tap Skaters, kaykay sürerek engellerin üstesinden gelmeye çalıştığınız bir oyundur. Soyguncuları yakalamak için mücadele ettiğiniz oyunda farklı karakterleri kontrol edebiliyorsunuz. Diğer oyunculara da meydan okuyabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyunlarla birlikte oynayabileceğiniz oyunda renkli grafikler yer alıyor. Dikkatli olmanız gereken oyunda gelişmiş kontroller bulunuyor. Bu tarz oyunları oynamayı sevenlerin beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Tap Skaters, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun.

Farklı karakterlerin kilitlerini açarak daha renkli bir deneyim yaşayabileceğiniz oyunda zorlu görevleri de tamamlamalısınız. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz Tap Skaters'i sakın kaçırmayın. Oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR