Tappy Chicken

Tappy Chicken
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tappy Chicken, oldukça başarılı bir Flappy Bird klonu olarak karşımıza çıktı ve Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bir dönem oyun dünyasını kasıp kavuran Flappy Bird trendi, oyunun yapımcısının oyunu uygulama marketlerinden kaldırmasının ardından son bulmuştu ancak diğer amatör geliştiriciler bu durumu fırsat bilerek çok sayıda Flappy Bird klonu ürettiler. Ancak bu klonlar asla ilk oyunun başarısını devam ettiremediler ve zaman içerisinde ortadan kalktılar. Şimdi ise Epic Games'in hazırladığı Flappy Bird klonu olan Tappy Chicken bizlerle.

Epic Games temel olarak yeni Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanarak her türlü oyunun yapılabileceğini kanıtlama amacıyla oyunu üretmiş durumda fakat oyuncuların dikkatini çekerse yeni bir Flappy Bird olması da mümkün.

Tappy Chicken'ın grafikleri, oynanışı ve sesleri Unreal Engine'ın sade ancak başarılı konseptine oldukça uygun. Aynı zamanda bu defa yumurta toplama amacında olduğumuz için biraz daha hedefleri olan bir oyun denilebilir.

Arkadaşlarınızla girişebileceğiniz skor tablosu yarışları ise oyunun heyecanını biraz daha arttırmayı sağlayacaktır. Ücretsiz olarak sunulan oyunun konsepti de çok basit ve yükler yüklemez oynamaya başlayabilirsiniz. Düşük donanımlı cihazlarda bile sorunsuzca çalışabilmesi ise Unreal Engine 4'ün verimliliğini bizlere gösteriyor.

Eğer yeni ancak Flappy Bird benzeri bir oyun arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR