Tavla Beni

Tavla Beni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tavla Beni ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir tavla oyunudur

Tavla Beni mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz online altyapıya sahip olan bir tavla oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tavla Beni'de oyuncular diğer oyuncularla eşleşerek gerçek tavla karşılaşmaları yapabilmekte. Yapay zeka yerine diğer oyuncularla oynamak oyunu daha eğlenceli yapmakta. Tavla Beni'de yer alan sohbet modülü sayesinde oyuncular birbirleriyle konuşarak iletişim kurabilmekte. Bunun yanında hediye sistemine de yer veren Tavla Beni'nin bu özelliğini kullanarak rakiplerinize hareketli veya sabit hediyeler gönderebilir, onları kızdırabilir veya sevindirebilirsiniz.

Sosyal bir tavla oyunu olan Tavla Beni oyunculara ilginç kişiselleştirme seçenekleri de sunuyor. Oyunun arkaplanını değiştirebildiğiniz gibi tavla setini de değiştirebiliyorsunuz. Bu sayede oyunu kendi tercihlerinize göre yapılandırabilmektesiniz. Bunun yanında özel hareketli avatarlar kullanabiliyorsunuz.

Tavla Beni'de oyuncular kendi oyun odalarını yaratabilmekteler. Bunun yanında diğer oyun odalarına katılabilmemiz de mümkün. 

YORUMLAR