T.C. Cumhurbaşkanlığı 3.0.4 (Android)

T.C. Cumhurbaşkanlığı

T.C. Cumhurbaşkanlığı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cumhurbaşkanlığı tarafından gerçekleştirilen tüm faaliyetlere ve haberlere kolayca ulaşabilirsiniz.

T.C. Cumhurbaşkanlığı uygulaması ile Cumhurbaşkanlığı’nın tüm faaliyetlerini Android cihazlarınız üzerinden takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haber uygulaması tarzında geliştirilen uygulama; haberler, basın açıklamaları, günlük program gibi çeşitli kategorilerde hizmet veriyor ve bunun yanında videolar ve fotoğraf galerilerine de ulaşma imkanı sağlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği’nin tüm faaliyetlerini uygulama üzerinden kolaylıkla takip edebilmeniz mümkün hale getirilmiş. Ayrıca; yayınlanan haberleri ve diğer içerikleri sosyal medyada veya arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Cumhurbaşkanlığı ile irtibat kurmasını da sağlayan uygulamada kullanılan renkler, göz yormayan bir tasarımla birleştirilmiş. Sol üstteki menüye tıklayarak; Cumhurbaşkanına Yazın, Bilgi Edinme, İletişim Bilgileri ve Sosyal Medya hesapları gibi bölümlere ulaşabilir, çok kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.