Teddy the Panda 1.2 (Android)

Teddy the Panda

1.2
Teddy the Panda
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teddy the Panda, sevimli bir pandanın bakımını üstlendiğiniz eğlenceli bir Android oyunu.

Teddy the Panda, çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için seçebileceğiniz en iyi Android oyunlarından biri. Sevimliliğiyle sizi sizden alacak oyuncak bir pandanın odasına giriş yaparak onunla eğlenceli vakitler geçireceğiniz harika bir mobil oyun.

Sanal hayvan besleme, son dönemin popüler oyunları arasında. Talking Tom, Angela serilerinin yanı sıra sevimli hayvanları beslemeye, onlarla oyunlar oynayıp eğlenmeye yönelik birçok oyun bulunmakta. Çocuklara özel hazırlanan bu oyunlardan birisi de Teddy the Panda. Adından da anlayacağınız üzere oyunun baş karakteri bir panda. Dünyanın en şeker hayvanlarından biri olan panda oyunda da tüm sevimliliğiyle karşımıza çıkıyor.

Işıl ışıl gözleri, sevimliliğiyle dikkatimizi çeken oyuncak panda hayatımıza bir şekilde girmiş ve biz de bulunduğu odaya girerek onunla arkadaş olmaya çalışıyoruz. Pandanın odasında onu eğlendirecek onlarca oyuncak bulunmakta. Onunla farklı oyunlar oynayarak enerjisini harcamasını sağlıyoruz. Sonrasında ise odanın en güzel köşesinde uyutuyoruz. Uyku halinde de son derece tatlı olan pandamızla oyunlar oynamanın yanında farklı elbiselerle daha da neşelendirebiliyoruz.

Teddy the Panda, akıllı cihazlarda oyun oynamaya meraklı çocuğunuz için seçebileceğiniz harika bir sanal hayvan bakımı oyunu.

YORUMLAR