Temple Run: Brave

Temple Run: Brave
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    742

  • ÜRETİCİ

    Imangi Studios

Temple Run: Brave aksiyon odaklı bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor.

Temple Run: Brave, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz heyecanlı ve sürükleyici bir sonsuz koşu oyunu olarak dikkat çekiyor. Hiç olmadığı kadar aksiyon barındıran bu oyun Imangi ve Disney'in ortak çalışmaları sonucunda hayat buluyor. Önceki versiyonlara göre çok daha dolu olan bu oyunda yepyeni özellikler bizleri bekliyor.

Oyuna ilk girdiğimiz anda grafiklerin ve modellemeleri elden geçirildiğini görüyoruz. Konsept olarak aynı kalsalar da yapı olarak epey farklılar. Açıkçası çok daha kaliteli ve canlı göründüklerini söyleyebilirim. Kontrol mekanizması ise aynı bırakılmış. Karakterimizi yine ekran üzerinde yapacağımız basit kaydırma hareketleri ile kontrol edebiliyoruz. Elbette bu aşamada hassasiyet çok önemli bir yere sahip. Zamanlamayı tutturamazsak oyunu kaybedebiliyoruz.

Temple Run: Brave'deki temel amacımız mümkün olduğunca fazla yol almak ve yol üzerindeki puanları toplamak. Elbette peşimizden şeytani ayı Mordu geliyor. Ne kadar ileri gidersek ve ne kadar puan toplarsak bölüm sonundaki skorumuz da o denli yüksek oluyor.

Reflekslerinize güveniyorsanız ve kaliteli bir koşu oyunu oynamak istiyorsanız Temple Run: Brave'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR