Tengai 1.147 (Android)

Tengai

Tengai
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tengai bize klasik atari oyunlarını hatırlatan eğlenceli bir mobil oyundur

Tengai 90'lı yıllarda atari salonlarında jeton atarak oynadığınız retro tarzdaki oyunları hatırlatan bir yapıya sahip olan eğlenceli bir mobişl aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Tengai bir atari oyununu kusursuz bir şekilde mobil cihazlarımıza taşımayı başarıyor. Oyunda fantastik bir maceraya tanık oluyoruz. Kaçırılan bir prensesi kurtarmaya çalıştığımız Tengai'de farklı kahramanları yöneterek sayısız düşmanlarla çarpışmaktayız.

Tengai görsel olarak tam bir atari oyununu andırıyor. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve önümüze çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Bu iş için silahlarımızın yanında özel yeteneklerimizi kullanabiliyoruz. Düşmanlarımıza ateş ederken bir yandan da düşman ateşinden kaçmamız gerekiyor. Bölümlerin sonunda ise kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşarak bolca adrenalin salgılayabiliyoruz.

Tengai'de Samurai, Ninja ve Şaman gibi farklı kahramanları yönetebiliyoruz. 3 farklı zorluk seviyesinin yer aldığı oyunda yeteneklerimizi üst düzeyde test edebiliriz. Eğer retro oyunları seviyorsanız Tengai hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR