Tennis Champs Returns 1.0.1 (Android)

Tennis Champs Returns

Tennis Champs Returns
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Champs Returns mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tenis oyunudur

Tennis Champs Returns ilk olarak 20 yıl önce Amiga bilgisayarlarımızda oynamaya başladığımız Tennis Champs ve Super Tennis Champs oyunlarının günümüz mobil cihazları için geliştirilmiş yeni oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir tenis oyunu olan Tennis Champs Returns'de oyuncular dünya çapındaki tenis turnuvalarına katılarak kupa peşinde koşuyorlar. Kupa kazanabilmek için birçok zorlu rakiple karşılaşmamız ve bu karşılaşmalardan galip çıkmamız gerekiyor.

Retro tarzdaki grafiklere sahip olan Tennis Champs Returns, orijinal Tennis Champs oyunlarının programcısı tarafından baştan yaratılmış. Oyundaki orijinal karakterler alınarak animasyonları iyileştirilmiş ve oyuna yeni fizik hesaplamaları kazandırılmış. Oyunda tek bir maç yapabileceğiniz gibi dünlük mücadeleleri tamamlamaya çalışabilir ve kariyer modunda uzun bir serüvene atılabilirsiniz.

Tennis Champs Returns'ün kariyer moduna başlarken kendi tenisçimizi yaratıyoruz ve tenisçimizle herşeye sıfırdan başlıyoruz. İlk önce antrenmanlara çıkarak temel tenik hareketlerini öğreniyoruz. Sonrasında ise maçlara çıkıyoruz ve rakiplerimizle yüzleşiyoruz.

Tennis Champs Returns renkli grafiklere sahip bir mobil oyun.

YORUMLAR