Teslagrad (Android)

Teslagrad

Teslagrad
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elektromanyetik güçlerin kilit rol oynadığı bulmaca macera oyunu

Teslagrad, PC ve konsollarda 1 milyonun üzerinde satan, Playdigious’ın mobil platforma uyarladığı iki boyutlu bulmaca platform oyunu. Özel güçlerinizi açığa çıkartarak çözebileceğiniz bulmacalarla dolu sürükleyici bir mobil oyun. Aksiyon bulmaca platform macera türünü harmanlayan, hikayesi ve el yapımı grafikleriyle fark yaratan bir yapım karşımızda.

Rain Games tarafından geliştirilen senelerin bulmaca-platform türünde oyunu Teslagrad, mobilde de karşımıza çıkıyor. Popüler PC oyunlarını günümüz mobil cihazlarında oynanabilir hale getiren, dönemin efsane oyunlarını yeni nesil grafiklerle sunan Playdigious tarafından geliştirilen oyunda manyetizmanın ve diğer elektromanyetik güçlerinizi kullanarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Tesla Kulesi adı verilen uzun süre önce terkedilmiş bir yerde, gizli sırları keşfetmek için bulunuyorsunuz.

Hikayenin metinlerle değil, görsellerle anlatıldığı 2D platform oyunu, Android tarafında Nvidia Shield ve Android TV desteği de sunuyor. Dilerseniz Bluetooth kontrolcüyle de oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR