That’s You! 1.1 (Android)

That’s You!

1.1
That’s You!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Playstation sisteminin yeni konsepti Playlink'in ilk oyunu That’s You! oyununu oynamak için gerekli olan That’s You! mobil uygulaması.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılan That’s You! mobil uygulaması, Playstation sisteminin yeni hizmeti Playlink’in bir parçası olarak piyasaya sürülen That’s You! parti oyununu oynamak için konsolla akıllı cihazları senkronize etmenizi sağlar.

Playstation sisteminin yeni konsepti Playlink için üretilen ilk oyun olan That’s You!, temelde akıllı cihazınızla PS4 konsolunuzu bir oyuna entegre ederek oynamanızı sağlıyor. That’s You oyununda akıllı cihazınız bir kontrol işlevi görecektir. Asıl oyun yine konsolunuzun bağlı olduğu ekranda görülecek. Yani öncelikle That’s You oyununu oynamak için bir PS4 konsol, That’s You oyunu ve aracı hizmeti gören That’s You mobil uygulaması gerekmektedir.

Playlink konseptinin ilk oyunu olan That’s You ise tam bir parti oyunudur. Arkadaşlarınızla ve ailenizle bir araya geldiğinizde oynayabileceğiniz oyunda çeşitli sorulara cevap vererek birbirinizi ne kadar tanıdığınızı görebilirsiniz. Oyun esnasında sizden selfie çekmeniz, çizim yapmanız ve taklit yapmanız da istenebilir. Türkçe dil desteğinin de bulunduğu oyunda eğlenceniz garanti ediliyor. PS Plus üyeleri için bu ay ücretsiz olan That’s You oyununu oynamak için gerekli olan That’s You! mobil uygulamasını Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.