The Beginning

The Beginning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Beginning oynaması oldukça keyifli bir uçak savaşı oyunudur

The Beginning eğer siz de benim gibi çocukluğunuzu atari salonlarında geçirdiyseniz hoşunuza gidecek ve kısa sürede bağımlılık yapacak shoot em up türünde bir mobil uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz The Beginning, Raiden gibi atari salonu klasiklerinin sahip olduğu oyun yapısını mobil cihazlarımıza taşıyor. Oyunda kainatı kurtarmaya çalışan kahraman pilotlar olarak aksiyonun içerisine dalıyoruz. Uzaylı bir ırk kainatı yok etmek için harekete geçtiğinde onları durdurmak için galaksiyi dolanmamız ve farklı gezegenleri ziyarey ederek uzaylıları vurmamız gerekiyor. Bu işi gerçekleştirmek için üstün teknolojilerle donatılmış 3 farklı savaş gemisinden birini seçebiliyoruz. Bu savaş gemileri farklı avantajlara ve dezavantajlara sahipler. Bu sayede kendi oyun stilinize daha uygun olan savaş gemisini seçebiliyorsunuz. Oyunu bitirdikten sonra diğer gemileri kullanabilir ve farklı bir oyun tecrübesi yakalayabilirsiniz.

The Beginning'de savaş gemimizi kuşbakışı kamera açısıyla yönetiyoruz. Ekranda dikey olarak ilerlerken bir yandan düşman ateşinden kaçıyoruz, diğer yandan ateş ederek düşmanları avlıyoruz. Farklı türde düşmanlarla karşılaştığımız oyunda bölüm sonu canavarları heyecanı artırıyor. Bu dev düşmanlar farklı saldırı şekillerine sahipler; bu nedenle bu düşmanlarla savaşırken daha dikkatli olmamız ve düşmanımıza uygun taktikler kullanmamız gerekiyor.

Akıcı bir şekilde çalışabilen The Beginning güzel grafiklerle donatılmış.