The Boomerang Trail

The Boomerang Trail
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Boomerang Trail, bumerangımızı kullanarak puanları toplamaya çalıştığımız eğlenceli bir beceri oyunu.

Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bağımlılık yaratan bir beceri oyunu arıyorsanız The Boomerang Trail aradığınız oyun olabilir. Minimal yapısıyla dikkat çeken oyunda ilginç bir temaya yer verilmiş.

The Boomerang Trail'deki amacımız bölümlere belli bir düzen içerisinde serpiştirilmiş olan puanları bumerangımızı kullanarak toplamak. Bu görevi yerine getirebilmek için elimizdeki bumerangları akılcı bir şekilde fırlatmamız gerekiyor. Birçok bölümde toplamamız gereken puanların etrafında engeller yer alıyor. Sınırlı sayıda bumerang verildiği için eksik yıldız bırakmamak adına fırlatış rotamızı dikkatli bir şekilde seçmeliyiz.

Bu tarz beceri oyunlarında görmeye alıştığımız gibi ilk birkaç bölüm alıştırma havasında ilerliyor. Dinamiklere alıştıktan sonra karşımıza çıkan bölümler tüm nişancılık becerilerimizi test edecek türden. Grafik olarak çok ileri bir seviyede yer almasa da bu kategoride yer alan bir oyundan beklediğimiz kaliteyi rahatlıkla yakalıyor.

Genel olarak keyifli bir beceri oyunu olarak dikkat çeken The Boomerang Trail, her yaştan oyunseverin keyifle oynayabileceği türden bir yapım.

YORUMLAR