The Career Ladder

The Career Ladder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Career Ladder basit bir zıplama oyunu teması taşıyan, iş hayatınızdaki basamakları eğlenceli hale getirmiş zamanlama odaklı bir platform oyunudur.

The Career Ladder hızlı tempolu bir arcade oyun gibi görünen, aklınızı fena şekilde kurcalayacak bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise oyunun her insanı ilgilendirecek bir düzen üzerine oturtulması. The Career Ladder'da iş hayatınızdaki kariyer basamaklarını tırmanıyor ve boşluklara düşmemeye dikkat ediyorsunuz.

Oyunda amacınız kısa ve uzun zıplamalarla boşlukları atlatarak kariyer basamaklarını tırmanmak. Tabii bu kariyer basamaklarının sonsuzluğa gittiğini de vurgulamak gerekli. Ufak sıçrayışlar sizleri bağımsız adımlarla kısa mesafe yükseltecekken uzun zıplamalar daha büyük boşlukları atlatmanızı sağlayacak. Ancak oyunda temel sayılacak en büyük özellikte bu zıplamaları zamanlı bir şekilde oturtmanız. Altınızdaki basamaklar bir bir azalırken kısa veya uzun zıplamalar için sadece saniyeleriniz var. Bu da The Career Ladder'ı eğlenceli ve heyecanlı hale getiren unsurlardan bir tanesi.

Günlük hayatınızda da kariyer peşinden koşmaktan sıkıldıysanız, eğlenceli ve aynı zamanda zorlayacak ufak bir platform oyunu için The Carrier Ladder çok hoşunuza gidecek. Bölümlere göre aldığınız başarılar oyun içi hangi işe ait olduğunuz da gösteriyor ki bu oyunun eğlenceli yanlarından biri. Dikkatli olmayıp aceleci davranırsanız kendinizi temizlikçi olarak bulabilirsiniz!
Sade tasarımı ve ilgi çekici temasıyla The Career Ladder'ı Android cihazlarınız için hemen indirebilir, bu sonsuz yolculukta hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

YORUMLAR