The Giant Drop

The Giant Drop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Giant Drop, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

The Giant Drop, Androd işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda yukarıdan aşağı düşen bir topu engellerin arasından geçirmemiz gerekiyor.

Sonsuz bir düşme oyunu olarak karşımıza çıkan The Giant Drop oyununda yukarıdan aşağı düşen bir topu engellerin arasından geçirmemiz gerekiyor. Oyması oldukça basit olan oyunda ekrana her dokunduğumuzda top yukarı sekiyor ve sonra tekrardan aşağı düşmeye başlıyor. Top yukarıdan aşağı düşerken önüne bir takım zorlu engeller çıkıyor ve bizim de burada görevimiz topun bu engellere çarpmasını önlemek. Dönen küpler, spiraller, daireler sizleri bekliyor. Oyunda en yüksek skoru elde etmeli ve rakiplerinizi de geride bırakmalısınız. Gayet sade tasarımı, basit oyun mekanizmasıyla The Giant Drop oyunu sizleri bekliyor. Ayrıca oyunu oynamak için el ve göz koordinasyonunuzun tam olması gerekiyor. Bu nedenle aynı zamanda reflekslerinizi de kuvvetlendirebilirsiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Basit oyun mekanizması
  • Eğlenceli müzikler
  • Sonsuz oyun

The Giant Drop oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR