The Killbox: Arena Combat (Android)

The Killbox: Arena Combat

The Killbox: Arena Combat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Killbox: Arena Combat mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

The Killbox: Arena Combat eğer nişan alma yeteneklerinizi konuşturmak, bir yandan da keyifli vakit geçirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz online altyapıya sahip bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan The Killbox: Arena Combat'ta bizi heyecanlı karşılaşmalar bekliyor. Oyunda birçok farklı oyun modu yer alıyor. Oyuncular dilerlerse takımlar halinde birbirleriyle savaşabiliyor, dilerlerse birlikte ortak düşmanlara ve bölüm sonu canavarlarına karşı savaşabiliyorlar.

The Killbox: Arena Combat gerçek silah modellerine yer vermekte. Çok sayıda silah seçeneğine sahip olduğumuz oyunda 6'şar kişilik takımlar halinde maçlara çıkmaktayız. Ayrıca oyunda zombi modu gibi modlar da bulunuyor. Bu modda takım arkadaşlarınız zombilere dönüşebiliyor ve size saldırabiliyor.

The Killbox: Arena Combat sanal gerçeklik desteğine de sahip. Bu sayede oyunu 360 derecelik görüş açısıyla oynayabilmektesiniz ve daha gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşayabilmektesiniz.

YORUMLAR