The Quest Keeper 1.40 (Android)

The Quest Keeper

The Quest Keeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Quest Keeper, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

The Quest Keeper, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir macera oyunudur. Platform oyunu da diyebileceğimiz bir tarza sahip olan The Quest Keeper bir kare kafanın maceralarını konu alıyor.

Oyunun konusuna göre basit bir çiftçiye başarılı bir zindan avcısı olması için yardım ediyorsunuz. Bunun için rastgele olarak yaratılan zindanlara giriyor, engellere dikkat ediyor ve etraftaki hazineleri topluyorsunuz.

Crossy Road oyununu oynadıysanız ve sevdiyseniz, The Quest Keeper'i de seveceksiniz. Oyun Crossy Road'u almış ve bir macera/RPG oyununa dönüştürmüş diyebilirim. Crossy Road'da arabalar çarpmadan karşıdan karşıya geçmeye çalışıyordunuz. Burada da engellere dikkat ederek platformlar boyunca ilerliyor, zaman zaman tahtalara binerek karşıya geçiyorsunuz.

Oyunda karakteriniz kendi kendine ileriye doğru gidiyor fakat siz parmağınızı istediğiniz yönde kaydırarak karakterin yönünü değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz zaman durup geri gitme şansına da sahipsiniz.

Oyunda yerden çıkan dikenler, örümcekler, lazerler, çukurlar gibi pek çok engel bulunuyor. Bununla birlikte altınları, sandıkları, sanat eserlerini toplayabiliyorsunuz. Yine oyunda tamamlayabileceğiniz 10 farklı görev bulunuyor.

Ayrıca oyunda pek çok yükseltme ve eşya da sizleri bekliyor. Yani basit fakat uzun süre sizi eğlendirecek ve tatmin edici bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR