The Second Trip

The Second Trip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Second Trip, sınırsız koşu oyunları ile aynı oyun yapısına sahip olan fakat bir tünelde geçen eğlenceli ve ücretsiz bir Android beceri oyunu.

The Second Trip, el ve göz uyumunuza bağlı olarak başarı elde edebileceğiniz ücretsiz ve bağımlılık yapan bir Android beceri oyunu. Android telefon ve tablet sahiplerinin boş vakit geçirmek ve eğlenmek amacıyla oynayabileceği oyun, yapısından dolayı oynadıkça daha çok oynama isteği ve bununla birlikte rekor kırma hırsı getiriyor.

Oyundaki amacınız oldukça basit. Kendinizmiş gibi sıfır kamera açısı ile tünelde ilerleyeceğiniz oyunda, önünüze çıkacak olan engelleri aşarak en uzak mesafeye gidip en yüksek puanı almaya çalışmanız gerekiyor. Farklı renklerdeki engeller uzaktan rahatlıkla görünebiliyor ve tünel duvarlarının belirli alanlarını kapatıyor. Örneğin tünelin solundan ilerliyorsanız ve ileride tünelin solunun kapalı olduğunu görüyorsanız hemen sağa geçmeniz gerekiyor.

Oyunda kontrolü telefonu eğerek sağlıyorsunuz. Yani sağa gitmek istediğinizde telefonunuzu sağa doğru eğmeniz gerekiyor. Mümkün olduğunda engelleri aşıp en yüksek puanı almaya çalışacağınız oyuna kendinizi kaptırıp saatlerce oynama imkanınız olduğu için dikkat etmenizi öneriyorum. Çünkü bir süre sonra yoğun dikkat gerektirdiğinden gözlerinizde ağrı başlayabilir. Uzun süre oynamak istiyorsanız gözlerinizi dinlendirerek oynamanız yararınıza olacaktır.

Oyunda ilerledikçe zorluk artıyor. Hem engellerin sayısı artıyor hem de tünelde ilerleme hızınız artıyor. Böylece kontrol zorlaşıyor ve yanma ihtimaliniz yükseliyor. Tüm rekolarımı kırarım, bu tür oyunlarda çok iyiyim diyorsanız, The Second Trip'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamalısınız.

YORUMLAR