The Storm of Hunter

The Storm of Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kart oyunlarını aksiyon sahneleriyle donatan ve rol yapma oyunlarındaki seviye atlama dinamiklerini içeren ücretsiz bir çalışma.

Bir yandan sıra tabanlı dövüş ekranlarıyla Final Fantasy oyunları andırsa da gerçek zamanlı bir kart savaşı olan The Storm of Hunter isimli bu oyun, son derece aksiyon yüklü olduğu kadar rol yapma oyunlarından alışık olduğunuz seviye atlama mekanikleriyle de ilgi çekiyor. Mobil oyuncular için optimize edilmiş ve casual oyuncu olarak insanları eğlendirebilcek birçok renkli karakter sunan oyun kısa soluklu oyun sezonları için biçilmiş kaftan.

Sevdiğiniz bir karakterle oyuna başlamakta özgürsünüz. Bu karakterlerin her birini anime çizimlerinden fırlamış gibi görünüyor ve oyun içerisinde sempatik bir yakınlık kurmanızı sağlıyor. Elbette her karakterin kendine has özellikleri var ve seviye atladıkça bu ayırt edici özellikleri daha da güçlendirebiliyorsunuz. Dengeli bir kart destesi ile rakibinizin sahip olduğu seti devirmekle yükümlüsünüz. Kombine olan saldırılar sayesinde hasar puanlarınızı yükseltebiliyorsunuz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış The Storm of Hunter isimli bu oyun kart oyunlarına biraz hareket ve seviye atlama dinamiği katmak isteyenlerin epey hoşuna gidecektir. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunda daha güçlü kartlara sahip olmak istiyorsanız uygulama içi satın alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.