The Tower Assassin's Creed (Android)

The Tower Assassin's Creed

The Tower Assassin's Creed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Assassin's Creed oyunlarının sevilen kahramanlarının kulelere tırmanmasına yardımcı olmaya ne dersiniz?

The Tower Assassin's Creed eğer Assassin's Creed oyunlarını seviyorsanız ve mobil cihazlarınız üzerinden heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir kuleye tırmanma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan The Tower Assassin's Creed'de, Assassin's Creed serisindeki oyunların ünlü kahramanları olan Ezio, Altair, Evie, Bayek, Aguilar, Aveline, Adewale, Arno ve Jacob kahramanlarından birini seçiyoruz ve sonrasında bu kahramanlarımızla maceraya atılıyoruz. Oyunda kahramanlarımız bir kuleye sürekli tırmanıyor, bu esnada bize düşen görev ise kahramanlarımızın tırmanacağı kuleleri gerçek zamanlı olarak inşa etmek. Eğer zamanında kuelelerin üstüne gerekli parçaları ekleyemezsek kahramanlarımız tırmanamıyorlar ve oyun sonlanıyor. Bu nedenle dikkatli ve çabuk olmamız gerekmekte.

The Tower Assassin's Creed tek dokunuşla rahatça oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda kahramanlarınız kulelerin tepesine ulaştığında Assassin's Creed oyunlarının ikonik bir parçası olan Leap of Faith hareketini yapıyorlar ve bu sırada helix kredilerini topluyor, saman yığını üzerine düşüyorsunuz. Oyunun başlangıcında belli sayıda kahraman açıkken, bölümleri geçtikçe diğer kahramanların da kildiini açıyorsunuz.

Göze hoş görünen grafiklerle donatılmış The Tower Assassin's Creed, her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil oyun.