The Verge

The Verge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Verge'ün resmi Android uygulaması ile teknolojiyi hareket halindeyken takip edin.

Vox Media’ya bağlı Amerika merkezli teknoloji haber ve medya sitesi The Verge’ün Android telefon ve tablet kullanıcıları için geliştirilmiş resmi uygulamasıdır. Sektörün önde gelen isimlerinden tüketici teknoloji dünyasına dair son gelişmeleri takip edebileceğiniz uygulama tüm içerikleri ücretsiz olarak sunuyor.

The Verge’ün resmi Android uygulaması, The Verge’ün birbirinden deneyim editörleri tarafından paylaşılan içeriklere tek dokunuşla erişme kolaylığı sunmaktadır. Sekmeli yapıda tasarlanmış arayüz sayesinde tüm haberleri görmek yerine sadece ilginizi çeken konularda hazırlanmış haberleri okuyabilirsiniz.

The Verge’ün mobil uygulaması News, Sections, Media, Following ve Forums olmak üzere 5 sekmeden oluşan kullanımı basit ve hızlı arayüz ile geliyor. News bölümünden en son paylaşılan haberlerin yanı sıra ürün incelemelerine farklı kategorilerde en çok okunan içeriklere ulaşabiliyorsunuz. Sections bölümünden ilgilendiğiniz bir marka hakkında yazılan tüm içeriklere erişebiliyorsunuz. Media bölümünden çok özel röportaj ve incelemeleri yüksek kalitede izleyebiliyorsunuz. Following bölümünden takibe aldığınız içeriklere yapılan yorumları görebiliyorsunuz. Forums bölümünden yaşadığınız bir sorunu milyonlarca The Verge üyesi ile paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR