The Walking Dead: Road to Survival (Android)

The Walking Dead: Road to Survival

The Walking Dead: Road to Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead: Road to Survival mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

The Walking Dead: Road to Survival, televizyonlarda en çok izlenen ve beğeni kazanan dizilerden olan Walking Dead'i mobil cihazlarınıza taşıyan bir rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan The Walking Dead: Road to Survival'da, Walking Dead'in zombi kıyametini konu alan evrenine konuk oluyoruz ve kendi hayatta kalma mücedelemizi başlatıyoruz. Zombilerin ortaya çıktıktan sonra kısa sürede şehirleri istila ettiği oyunda hayatta kalma mücadelesi günlük bir iş haline dönüşmüş, kullanılabilir kaynaklar gittikçe azalmıştır. Bu ortamda Woodbury adlı küçük bir yerleşim alanı korunaklı bir sığınak olarak sivrilmiştir. Woodbury'nin yönetimi ise Vali (Governor)'ın elindedir. Fakat Vali göründüğü kadar masum biri değidir; oyunda gizli bir cani olan Vali'nin iktidarına son vermeye ve Woodbury'ı ele geçirmeye çalışıyoruz.

The Walking Dead: Road to Survival'da diziden tanıyacağınız Rick, Glenn, Michonne, Andrea gibi kahramanları kendi takımınıza dahil ederek kaynak avına çıkabiliyorsunuz. Bu avlarda zombilerle savaşarak kaynaklar elde etmektesiniz. Kazandığınız kaynakları kasabanıza yeni binalar inşa etmek ve onu geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Kimi zaman oyunun gidişatını belirleyecek seçimler yapmanız gerekiyor. Dilerseniz oyunda diğer oyuncularla savaşabiliyor ve PvP karşılaşmalarına katılabiliyorsunuz.

The Walking Dead: Road to Survival, The Walking Dead öizgi romanlarındaki görsel yapıya sahip.

YORUMLAR