The Wall Street Journal 3.0.1 (Android)

The Wall Street Journal

The Wall Street Journal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uluslararası ekonomi haberleri, finans ve borsa sizin ilgi alanınıza giriyorsa The Wall Street Journal ile konunun uzmanlarından haberleri takip edebilirsiniz.

Dünya ekonomi haberlerini ingilizce olarak takip etmenizi sağlayacak olan The Wall Street Journal uygulaması, Dow Jones & Company, Inc. tarafından hazırlanmış resmi bir uygulama. Özellikle uluslarası finans ve borsa trendlerini yakından izlemek istiyorsanız bu uygulama ile birinci ağızdan haber takibi Android cihazınızdan gerçekleştirmeniz mümkün.

Senelerdir basılı yayın olarak faaliyet gösteren dünyanın en popüler gazetelerinden biri olan The Wall Street Journal dijital döneme ayak uygurarak web sayfası olarak meraklılarına ulaşıyordu. Bir adım ilerisine geçiş yapmayı başaran haber kaynağı artık mobil uygulama olarak da faaliyet gösteriyor ve gündeminizi her yerde takip etmenizi sağlıyor.

Ücretsiz haber takibi gerçekleştirmek istiyorsanız ve The Wall Street Journal gazetesinin gündemi sizin merak ettiklerinizle bağdaşıyorsa son dakika haberleri, videolar ve görseller eşliğinde bu Android uygulamasından yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR