Thief Hunter 1.0.3 (Android)

Thief Hunter

Thief Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savunma oyunlarına yeni bir anlayış getiren Thief Hunter, farklı çalışmalara ilgisi olanları sevindrecek bir mobil oyun.

Büyük bir hazineniz olsaydı hırsız çetelerine karşı nasıl mücadele edecektiniz? Neticede servetinizin peşine düşecek bir sürü maskeli adam sizi bir anda dımdızlak bırakacak kadar vicdansız davranabilirlerdi. Thief Hunter isimli bu bağımsız oyun bu konu üzerinde durarak çılgın bir iş çıkartmış. Jordi Cano isimli bağımsız bir oyun geliştiricinin eseri olan bu çalışma servet peşine düşen aç gözlü hırsızları durdurmanız gereken bir beceri oyunu.

Hırsızları durdurmak için ayı kapanları kullanıyorsunuz. Bunun için hem mükemmel noktalara tuzak yerleşimi yapıp hem de doğru zamanlamaları kullanmanız gerekiyor. Bu nokta itibariyle bu oyun kule savunma oyunlarını oldukça andırıyor. Eğer sıradan kule savunma oyunlarından artık keyif almıyorsanız farklı ama daha basit bir oyun olan Thief Hunter hoşunuza gidecektir.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için tasarlanmış olan bu oyun birkaç dil seçeneğine sahip olmasına rağmen ne yazık ki Türkçe dile sahip değil, ancak dil bilgisinin oyun içerisinde çok büyük önem taşımadığının altını da çizmekte yarar var. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun uygulama içi satın alma seçenekleri içermiyor ama bunun anlamı da birçok kez karşılaşacağınız reklam ekranlarının olması.

YORUMLAR